Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play)

Lenovo nedávno představilo již čtvrtou generaci řady Moto G, kterou zavedl u Motoroly již Google. Nová generace má větší a jemnější displej, je rychlejší, nabízí lepší fotoaparát a je dostupná hned ve třech variantách. Klasické G4, G4 Plus a G4 Play

Pořiďte si Lenovo Moto G4 v jednom z 78 českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 953 Kč. Porovnat obchody.

Lenovo zatím neoznámilopřesnou dostupnost ani cenu, pouze se mluví o dostupnosti v letních měsících. Můžeme říct, že základní model G4 a model G4 Plus se s určitostí dostanou do Evropy, v případě modelu G4 Play to zatím říct nemůžeme. 

Model Moto G4 dostal 5,5" displej s rozlišením 1080 × 1920 px. Jako procesor zde byl použit osmijádrový Qualcomm Snapdragon 617 a grafickým čipem Adreno 405. Tento model nabídne 2 GB RAM a 16 GB, respektive 32 GB, vnitřní úložiště s podporou rozšíření o paměťové karty microSD. Zadní fotoaparát má 13 Mpx a světlost f/2,2, ten přední má 5 Mpx a stejnou světlost. Telefon si rozumí s LTE, dvoupásmovou Wi-Fi 802.11a/b/g/n a Bluetooth 4.1. Akumulátor s kapacitou 3000 mAh podporuje rychlonabíjení, konektorem je stále jen microUSB.

Lenovo Moto G4

Moto G4 Play je variací loňského modelu Moto G3. Oproti němu má větší akumulátor, ale slabší zadní foťák s rozlišením 8 Mpx a jednou diodou. Jinak zůstává 5" HD displej, čtyřjádrový Snapdragon 410, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní úložiště doplnitelné o microSD karty. 

Moto G Plus má totožný displej, čipset a rovněž rozměry, avšak dostal několik bonusů navíc. K dispozici bude i varianta se 4 GB RAM a 64 GB vnitřním úložištěm. Zadní foťák s rozlišením 16 Mpx rychleji zaostřuje. Telefon má navíc na přední straně čtečku otisků prstů.

Všechny varianty dostali operační systém Android 6.0.1 Marshmallow. Telefony mají také základní odolnost vůči vodě, ale koupat se s nimi přesto nedá. Moto G a G Plus budou na vybraných trzích dostupné i v dualSIM.

Zaujal vás Lenovo Moto G4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 4 953 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play)

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola) -
Nová chyba Qualcommu ohrožuje zařízení s Androidem -
Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3 -
ČSOB spustila podporu pro NFC platby a to bez operátorů -
Prošel benchmarkovým testem model Moto X (2016)? -
Zaujal vás Lenovo Moto G4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 4 953 Kč. Zobrazit nabídky >>