Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3

Lenovo odkoupilo Motorolu už před nějakou dobou, ze značky zbyla jen řada Moto. Tu už rozjel bývalý vlastník Google. Nyní Lenovo představilo větší, výkonnější a levnější model Moto E3, které už je aktuálně ve své třetí generaci.

Pořiďte si Lenovo Moto G4 v jednom z 78 českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 953 Kč. Porovnat obchody.

Novinka se začne prodávat ve Velké Británii už v září tohoto roku. Bude stát 99 liber (cca. 3 200,-Kč). Co nás ale může těšit je to, že novinka by se měla oficiálně dostat i na náš trh. Minulá generace Moto E(2) měla 4,5 palcový displej, zatímco novinka ho má rovnou pětipalcový. Novinka navíc dostala i HD rozlišení, konkrétně 1 280 x 720 px. Druhá generace měla rozlišení "jen" 950 x 540 px.

Lenovo (Motorola) Moto E3

Zadní hlavní fotoaparát si polepšil na 8 MPx a získal automatické ostření. Přední kamera zůstala s 5 MPx snímačem. Kapacita vnitřního úložiště není známa, ale ví se, že ho bude moct rozšířit o microSD paměťové karty. Procesor zatím také není známý, ale ví se, že bude čtyřjádroví. Nové Moto E3 dostane zatím nejnovější Android 6.0 Marshmallow. 

Zaujal vás Lenovo Moto G4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 4 953 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola) -
Nová chyba Qualcommu ohrožuje zařízení s Androidem -
ČSOB spustila podporu pro NFC platby a to bez operátorů -
Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play) -
Prošel benchmarkovým testem model Moto X (2016)? -
Zaujal vás Lenovo Moto G4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 4 953 Kč. Zobrazit nabídky >>