Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola)

Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát s Lenovem (Motorolou). Stejnou jako už třeba se společnostmi Asus, Dell, LG, Samsung, Sony, nebo Xiaomi. Jde o předinstalování aplikací Microsoftu do továrního nastavení telefonu.

Pořiďte si Lenovo Moto G4 v jednom z 78 českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 953 Kč. Porovnat obchody.

Konkrétně se jedná o aplikace z balíku Office (Word, Excel, PowerPoint), dále o Skype, nebo třeba OneDrive. Tyto aplikace budou dostupné vedle klasických aplikací z dílny Google. Ze zveřejněné tiskové zprávy se pouze dozvídáme, že dohoda by se měla dotknou prémiových telefonů od Lenova (Motoroly).

Lenovo (Motorola) patentová dohoda s Microsoftem

Microsoftu se tak otevírají další nové obzory na východních trzích, kde je Lenovo přeci jen úspěšnější. Hlavně v domovské Číně, kde patří ke špičce. Microsoft už má jistou patentovou dohodu s desítkami společnostmi po celém světě, mezi které patří například i samotný Google.

Zaujal vás Lenovo Moto G4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 4 953 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola)

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Nová chyba Qualcommu ohrožuje zařízení s Androidem -
Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3 -
ČSOB spustila podporu pro NFC platby a to bez operátorů -
Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play) -
Prošel benchmarkovým testem model Moto X (2016)? -
Zaujal vás Lenovo Moto G4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 78 českých obchodů za cenu od 4 953 Kč. Zobrazit nabídky >>