Model Lenovo Moto G4 Plus se nám pomalu odhaluje

Nový model Moto G4 Plus, který už vyjde pod hlavičkou čínského Lenova, se nám odhaluje na prvních fotografiích. Velkou novinku by mohla přinést dnešní konference, na které se očekává oznámení vstupu Lenova po delší odmlce na náš trh.

Po oznámení bychom se mohli dočkat oficálně produktů jako Moto X, Moto G a hodinek Moto 360. Tyto modely by navíc měly v dohledné době projít generační obměnou. Na internetu se aktálně spekuluje už o čtvrté generaci modelu Moto G. Právě na internet prosákly první fotografie a specifikace. Podle nich by měly nové generace dostat například čtečku otisků prstů, 16 MPx a 13 MPx fotoaparáty.

Moto G4 Plus

Telefon by měl být dostupný nově ve dvou variantách. Tou první je klasické Moto G4 a tou druhou je lépe vybavený Moto G4 Plus. Lišit se budou procesorem, operační pamětí a rozlišením fotoaparátu. Obě varianty dostanou 5,5" displej, 16 GB vnitřní paměti, čtečku otisků prstů pod displejem a podporu evropských pásem LTE. Obě varianty budou také dostupné v bílé a černé variantě. Moto G4 se má na evropském trhu prodávat za 240 EUR (cca. 6 500 korun), variante Plus za 280 EUR (cca. 7 600 korun).

Názory k novince Model Lenovo Moto G4 Plus se nám pomalu odhaluje

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola) -
Nová chyba Qualcommu ohrožuje zařízení s Androidem -
Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3 -
ČSOB spustila podporu pro NFC platby a to bez operátorů -
Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play) -