Motorola se pod Lenovem vrací do ČR zatím se třemi modely

Lenovo má po odkoupení Motoroly v portfóliu dvě řady. Jednou je vlastní řada Vibe a druhou je zděděná a nyní odolná řada Moto. Modely Moto X a Moto G vznikly ještě pod taktovkou Google. Nyní však modely Moto získávají vysokou odolnost.

I přes vysokou odolnost jsou modely Moto opravdu pěknými telefony. Do Česka se tedy začnou od května dovážet tři modely z řady Moto. Konkrétně Moto G, Moto X Play a Moto X Force. Později v tomto roce se k nim ještě přidá ještě Moto X Style. Mnohé určitě potěší údajně zcela čistý Android. Takže jakmile Google vydá novou aktualizaci, tak by se měla ihned dostat na tyto modely. Další dobrou zprávou je i podpora všech českých pásem LTE. Navíc model Moto G dostane podporu dual SIM (dvě SIM karty), Moto X Play bude mít hybridní slot (druhá SIM sdílená s microSD) a u Moto X Force se zatím neví. Všechny modely budou disponovat nadprůměrnými akumulátory a podporou rychlonabíjení. 

Lenovo Moto X Style, Lenovo Moto X Play, Lenovo Moto G

Lenovo Moto G

Model Moto G bude zcela vodotěstný, má dostat odolnost podle standardu IPx7. Dále dostane pětipalcový HD displej s ochranou Gorilla Glass.

Cena bude milá 5 499,- Kč.

Lenovo Moto X Play – voděodolný

Tento model dostane 5,5" displej. Není zcela vodotěsný, jen voděodolný. V praxi to znamená, že jej nerozhodí déšť, ale koupat byste se s ním neměli. Fotoaparát má dostat 21 Mpx.

Cena bude celkem normální 8 999,- Kč.

Lenovo Moto X Force – nerozbitný displej

Telefon s 5,4" AMOLED displejem, který má být zcela nerozbitným. Displej má být složeném z pěti vrstev. První bude samotný AMOLED panel, poté dvě dotykové plochy, krycí odolné sklo, ochranná vrstva a hliníkové šasi. Fotoaparát 21 Mpx je od Sony a umí i 4K video. 

Cena bude odvážná 19 999,- Kč.

Názory k novince Motorola se pod Lenovem vrací do ČR zatím se třemi modely

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola) -
Nová chyba Qualcommu ohrožuje zařízení s Androidem -
Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3 -
ČSOB spustila podporu pro NFC platby a to bez operátorů -
Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play) -