Prošel benchmarkovým testem model Moto X (2016)?

Benchmarkovým testem Geekbench prošlo nové zařízení, které ještě bylo označené jako zařízení od společnosti Motola. Ta byla koupena společností Lenovo. Telefon nesl modelové označení XT1650 a kódový název „Sheridan“.

Zachycenou novinku pohání procesor Qualcomm Snapdragon 820 s Adreno 530. Procesor je v tomto případě čtyřjádrový se 4 GB RAM. V útrobách telefonu můžeme najít zatím nejnovější Android 6.0.1 Marshmallow. Nový model bude dostupný s 32 a 64 GB vnitřním úložištěm. K představení by podle spekulací mohlo dojít již 9. června. S tím souvisejí i spekulace o nasazení Androidu N, který má být představen na konferenci Google I/O, která se bude letos konat už v květnu. Ale toto jsou zatím jen spekulace.

Lenovo / Motorola Moto X

Skóre telefonu v benchmarkovém testu GeekBench na jediném jádru činil 2 309 bodů. Výsledek na všech jádrech pak byl 5 344 bodů. To je víceméně srovnatelné s ostatními GeekBench testy nejnovějšího procesoru Qualcomm Snapdragon 820. Současné Moto X Pure Edition má modelové číslo XT-1575. Z toho se dá usuzovat, že XT-1650 je novou generací Moto X (2016). Na případné rozuzlení si ale budeme muset ještě počkat.

Názory k novince Prošel benchmarkovým testem model Moto X (2016)?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Microsoft uzavřel další patentovou dohodu, tentokrát budou jeho aplikace předinstalované na telefon Lenovo (Motorola) -
Nová chyba Qualcommu ohrožuje zařízení s Androidem -
Lenovo uvedlo novou generaci levného smartphonu Moto E3 -
ČSOB spustila podporu pro NFC platby a to bez operátorů -
Lenovo představilo Moto G4 ve třech variantách (G4, G4 Plus a G4 Play) -